Pracovník klientského servisu Praha 5 a 6

  • Praha

Staňte se součástí našeho velkého týmu v rámci skupiny KB, který koncentruje různorodý talent, vědomosti a zkušenosti.
Učte se od úspěšných manažerů, kteří udávají trendy.
Rozvíjejte svůj potenciál pomocí kreativních workshopů, odborných školení či spolupráce se špičkovými kouči.

Jak bude vypadat váš den?

Čeká vás péče o svěřený kmen stávajících klientů naší společnosti.

Budete s klienty hledat vhodná řešení jejich potřeb v oblastech zhodnocení úspor, zajištění života i majetku a zejména jim pomáhat s výběrem a realizací úvěru na bydlení. To vše s našim know how, které vám předáme.
Nemine vás ani administrativní zpracovávání jednotlivých obchodních případů.

Co od vás čekáme?

Minimálně středoškolské vzdělání s maturitou

Chodit do práce s úsměvem.
Posouvat své hranice, učit se a rozvíjet své dovednosti.

Proč vás to bude bavit a co Vás čeká?

Motivující finanční ohodnocení
Budete v kontaktu s kolegy, kteří Vám rádi poradí
Náš manažer Vám bude vždy oporou
Nikdo Vás nebude limitovat v úspěchu
Praxi pro budoucí uplatnění
Certifikace u ČNB.
Slevy na čerpací hmoty a nákup auta.
Slevy na bankovní produkty.
1 den v týdnu home office
Stanete se součástí přátelského kolektivu.

Kontakt

Modrá pyramida stavební spořitelna, a.s.
Marek Samohýl