SPECIALISTA/TKA PRODEJE RYCHLOÚVĚRŮ

  • Brno, Jihlava, Žďár nad Sázavou
  • Centrála

Modrá pyramida stavební spořitelna, a.s., člen finanční skupiny Komerční banky a Société Générale vyhlašuje výběrové řízení na pozici:

Co bude hlavní náplň vaší práce?

  • Zapracování poradců v produktových a prodejních dovednostech
  • Podpora využívání nových distribučních nástrojů a technik
  • Podpora poradců při hledání nových obchodních příležitostí
  • Podpora poradců na schůzkách s klienty
  • Telefonická a emailová komunikaci s poradci
  • Spolupráce při přípravě podpůrných materiálů pro distribuční síť

Co od vás očekáváme?

  • Vynikající komunikační dovednosti
  • Min. SŠ vzdělání
  • Ochotu cestovat po ČR v rámci svěřeného regionu
  • Proaktivitu, kreativitu a vysokou samostatnost
  • Znalost produktů Modré pyramidy výhodou

Co vám nabízíme?

  • Zázemí silné a stabilní mezinárodní bankovní skupiny
  • Práci v přátelském a profesionálním prostředí
  • Možnost osobního rozvoje a kariérního růstu
  • Široký systém zaměstnaneckých výhod (pružná pracovní doba, 5 týdnů dovolené, sick-days, Cafeteria, home office, zvýhodněné podmínky na bankovní produkty a další)
  • Nástup možný dle dohody

Kontakt

Modrá pyramida stavební spořitelna, a.s.
Alena Adamovská
Bělehradská 222/128
120 00  Praha-Vinohrady
Česká republika