Hypoteční specialista

  • Jindřišská 889/17, 110 00  Praha-Nové Město, Česká republika
  • Vhodné pro studenty a absolventy

Popis pozice :

- Komunikace s klienty
- Péče o stávající i nové klienty
- Vedení obchodních jednání s klienty společnosti
- Rozvoj obchodních aktivit ve svěřené oblasti
- Běžná administrativa

Požadujeme :

- Min. SŠ vzdělání s maturitou
- Samostatnost, cílevědomost, profesionální vystupování
- Maximální nasazení a flexibilitu
- Organizační a komunikační dovednosti
- Orientace na výsledek, proklientský přístup, týmová spolupráce

Nabízíme :

- Vysoké finanční ohodnocení + Bonusy
- Špičkové zázemí, místo výkonu práce centrum Prahy
- Prostor pro seberealizaci
- Příležitost pro odborný i osobní růst, spolupráci se špičkovými kolegy
- Benefity poskytované společností a v rámci finanční skupiny

Proč spolupracovat s námi?

Jsme nejlépe fungující koncept práce s klientem, spolupracujeme s vlastní sítí realitních specialistů, developerů a dalších odborníků na otázku bydlení.
Naučíme Vás našemu způsobu práce a začleníme Vás do našeho kolektivu...

Pošlete nám Vaše CV a vše si řekneme na osobní schůzce.

Kontakt

HYPOCENTRUM - Modrá pyramida stavební spořitelna, a.s.
Petr Procházka
Telefon: 731 152 104